Gravity PDF - en to nl translation catalogue (451 entries)

en: The $type parameter is invalid. Only "view" and "model" are accepted
nl: De parameter $type is ongeldig. Alleen "view" en "model" worden geaccepteerd

en: Make sure to pass in a valid Gravity Forms Entry ID
nl: Zorg ervoor dat je een geldige Gravity Forms Entry ID opgeeft

en: The option key %s already exists. Use GPDFAPI::update_plugin_option instead
nl: De optie sleutel %s bestaat al. Gebruik in plaats daarvan GPDFAPI::update_plugin_option

en: Could not located the PDF Settings. Ensure you pass in a valid PDF ID.
nl: De PDF-instellingen konden niet worden gevonden. Zorg ervoor dat u een geldige PDF-ID opgeeft.

en: This is the non-canonical release of Gravity PDF.
nl: Dit is de niet-canonieke versie van Gravity PDF.

note: translators: 1. WordPress version number 2. HTML Anchor Open Tag 3. Html Anchor Close Tag
en: WordPress version %1$s is required: upgrade to the latest version. %2$sGet more information%3$s.
nl: WordPress versie %1$s is vereist: upgrade naar de nieuwste versie. %2$sMeer informatie%3$s.

note: translators: 1. HTML Anchor Open Tag 2. HTML Anchor Open Tag 3. Html Anchor Close Tag
en: %1$sGravity Forms%3$s is required to use Gravity PDF. %2$sGet more information%3$s.
nl: %1$sGravity Forms%3$s is vereist om Gravity PDF te gebruiken. %2$sMeer informatie%3$s.

note: translators: 1. HTML Anchor Open Tag 2. HTML Anchor Close Tag 3. Plugin version number 4. Html Anchor Open Tag
en: %1$sGravity Forms%2$s version %3$s or higher is required. %4$sGet more information%2$s.
nl: %1$sGravity Forms%2$s versie %3$s of hoger is vereist. %4$sMeer informatie%2$s.

note: translators: 1. HTML Anchor Open Tag 2. HTML Anchor Close Tag 3. HTML Anchor Open Tag 4. HTML Anchor Close Tag
en: You are running an %1$soutdated version of PHP%2$s. Contact your web hosting provider to update. %3$sGet more information%4$s.
nl: U gebruikt een %1$sverouderde versie van PHP%2$s. Neem contact op met uw webhostingprovider voor een update. %3$sMeer informatie%4$s.

note: translators: 1. HTML Anchor Open Tag 2. HTML Anchor Close Tag 3. PHP Extension name
en: The PHP extension %3$s could not be detected. Contact your web hosting provider to fix. %1$sGet more information%2$s.
nl: De PHP-extensie %3$s kon niet worden gedetecteerd. Neem contact op met uw webhostingprovider om dit op te lossen. %1$sMeer informatie%2$s.

note: translators: 1. HTML Anchor Open Tag 2. HTML Anchor Close Tag
en: The PHP extension MB String does not have MB Regex enabled. Contact your web hosting provider to fix. %1$sGet more information%2$s.
nl: De PHP-extensie MB String heeft MB Regex niet ingeschakeld. Neem contact op met uw webhostingprovider om dit op te lossen. %1$sMeer informatie%2$s.

note: translators: 1. RAM value in MB 2. HTML Anchor Open Tag 3. HTML Anchor Close Tag
en: You need 128MB of WP Memory (RAM) but we only found %1$s available. %2$sTry these methods to increase your memory limit%3$s, otherwise contact your web hosting provider to fix.
nl: U hebt 128 MB WP-geheugen (RAM) nodig, maar we hebben slechts %1$s beschikbaar gevonden. %2$sProbeer deze methoden om uw geheugenlimiet te verhogen%3$s, neem anders contact op met uw webhostingprovider om dit op te lossen.

en: The minimum requirements for the Gravity PDF plugin have not been met. Please contact the site administrator for assistance.
nl: Er is niet voldaan aan de minimale vereisten voor de Gravity PDF plugin. Neem contact op met de sitebeheerder voor assistentie.

en: Gravity PDF Installation Problem
nl: Installatieprobleem met zwaartekracht-PDF

en: The minimum requirements for Gravity PDF have not been met. Please fix the issue(s) below to use the plugin:
nl: Er is niet voldaan aan de minimale vereisten voor Gravity PDF. Los de onderstaande problemen op om de plugin te kunnen gebruiken:

en: The Gravity PDF plugin has a new home! In order to get updates direct from GravityPDF.com %1$syou need to perform a one-time download of the plugin%2$s.
nl: De Gravity PDF plugin heeft een nieuw thuis! Om updates direct van GravityPDF.com te krijgen %1$smoet je de plugin eenmalig downloaden%2$s.

en: "%s" has been deprecated as of Gravity PDF 4.0
nl: "%s" is vanaf Gravity PDF 4.0 verouderd

en: View Gravity PDF Settings
nl: Zwaartekracht PDF-instellingen weergeven

en: Settings
nl: Instellingen

en: View Gravity PDF Documentation
nl: Bekijk PDF-documentatie over zwaartekracht

en: Docs
nl: Documentatie

en: Get Help and Support
nl: Krijg Hulp en Ondersteuning

en: Support
nl: Ondersteuning

en: View Gravity PDF Extensions Shop
nl: Bekijk zwaartekracht PDF-uitbreidingen Shop

en: Extensions
nl: Extensies

en: View Gravity PDF Template Shop
nl: Bekijk zwaartekracht PDF sjablonen winkel

en: Install Core Fonts
nl: Kernlettertypen installeren

en: You do not have permission to access this page
nl: Je hebt geen toestemming om deze pagina te bekijken

en: There was a problem processing the action. Please try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verwerken van de actie. Probeer het opnieuw.

en: The font label used for the object
nl: Het lettertype dat wordt gebruikt voor het object

en: The path to the `regular` font file. Pass empty value if it should be deleted
nl: Het pad naar het `gewone` lettertypebestand. Geef een lege waarde door als het verwijderd moet worden

en: The path to the `italics` font file. Pass empty value if it should be deleted
nl: Het pad naar het `italics` lettertypebestand. Geef een lege waarde door als het verwijderd moet worden

en: The path to the `bold` font file. Pass empty value if it should be deleted
nl: Het pad naar het `bold` lettertypebestand. Geef een lege waarde door als het verwijderd moet worden

en: The path to the `bolditalics` font file. Pass empty value if it should be deleted
nl: Het pad naar het `bolditalics` lettertypebestand. Geef een lege waarde door als het verwijderd moet worden

en: The Regular font is required
nl: Het lettertype Regular is vereist

en: Kashida needs to be a value between 0-100
nl: Kashida moet een waarde zijn tussen 0-100

en: The upload is not a valid TTF file
nl: De upload is geen geldig TTF-bestand

en: Cannot find %s.
nl: Kan %s niet vinden.

en: There was a problem generating your PDF
nl: Er is een probleem opgetreden bij het genereren van uw PDF

en: %1$sRegister your copy of %2$s%3$s to receive access to automatic upgrades and support. Need a license key? %4$sPurchase one now%5$s.
nl: %1$sRegistreer je exemplaar van %2$s%3$s om toegang te krijgen tot automatische upgrades en ondersteuning. Licentiesleutel nodig? %4$sKoop er nu een%5$s.

en: View plugin Documentation
nl: Bekijk plugin documentatie

en: You must pass in a valid form ID
nl: Je moet een geldig formulier-ID invoeren

en: You must pass in a valid PDF ID
nl: U moet een geldig PDF-ID doorgeven

en: Common Sizes
nl: Gangbare maten

en: A4 (210 x 297mm)
nl: A4 (210 x 297 mm)

en: Letter (8.5 x 11in)
nl: Letter (8,5 x 11in)

en: Legal (8.5 x 14in)
nl: Legal (8,5 x 14in)

en: Ledger / Tabloid (11 x 17in)
nl: Grootboek / tabloid (11 x 17in)

en: Custom Paper Size
nl: Aangepast papierformaat

en: "A" Sizes
nl: "A-maten

en: A0 (841 x 1189mm)
nl: A0 (841 x 1189 mm)

en: A1 (594 x 841mm)
nl: A1 (594 x 841 mm)

en: A2 (420 x 594mm)
nl: A2 (420 x 594 mm)

en: A3 (297 x 420mm)
nl: A3 (297 x 420 mm)

en: A5 (148 x 210mm)
nl: A5 (148 x 210 mm)

en: A6 (105 x 148mm)
nl: A6 (105 x 148 mm)

en: A7 (74 x 105mm)
nl: A7 (74 x 105 mm)

en: A8 (52 x 74mm)
nl: A8 (52 x 74 mm)

en: A9 (37 x 52mm)
nl: A9 (37 x 52 mm)

en: A10 (26 x 37mm)
nl: A10 (26 x 37 mm)

en: "B" Sizes
nl: "B-maten

en: B0 (1414 x 1000mm)
nl: B0 (1414 x 1000 mm)

en: B1 (1000 x 707mm)
nl: B1 (1000 x 707 mm)

en: B2 (707 x 500mm)
nl: B2 (707 x 500 mm)

en: B3 (500 x 353mm)
nl: B3 (500 x 353 mm)

en: B4 (353 x 250mm)
nl: B4 (353 x 250 mm)

en: B5 (250 x 176mm)
nl: B5 (250 x 176 mm)

en: B6 (176 x 125mm)
nl: B6 (176 x 125 mm)

en: B7 (125 x 88mm)
nl: B7 (125 x 88 mm)

en: B8 (88 x 62mm)
nl: B8 (88 x 62 mm)

en: "C" Sizes
nl: "C-maten

en: C0 (1297 x 917mm)
nl: C0 (1297 x 917 mm)

en: C1 (917 x 648mm)
nl: C1 (917 x 648 mm)

en: C2 (648 x 458mm)
nl: C2 (648 x 458 mm)

en: C3 (458 x 324mm)
nl: C3 (458 x 324 mm)

en: C4 (324 x 229mm)
nl: C4 (324 x 229 mm)

en: C5 (229 x 162mm)
nl: C5 (229 x 162 mm)

en: C7 (114 x 81mm)
nl: C7 (114 x 81 mm)

en: C8 (81 x 57mm)
nl: C8 (81 x 57 mm)

en: C10 (40 x 28mm)
nl: C10 (40 x 28 mm)

en: "RA" and "SRA" Sizes
nl: "Maten "RA" en "SRA

en: RA0 (860 x 1220mm)
nl: RA0 (860 x 1220 mm)

en: RA1 (610 x 860mm)
nl: RA1 (610 x 860 mm)

en: RA2 (430 x 610mm)
nl: RA2 (430 x 610 mm)

en: RA3 (305 x 430mm)
nl: RA3 (305 x 430 mm)

en: RA4 (215 x 305mm)
nl: RA4 (215 x 305 mm)

en: SRA0 (900 x 1280mm)
nl: SRA0 (900 x 1280 mm)

en: SRA1 (640 x 900mm)
nl: SRA1 (640 x 900 mm)

en: SRA2 (450 x 640mm)
nl: SRA2 (450 x 640 mm)

en: SRA3 (320 x 450mm)
nl: SRA3 (320 x 450 mm)

en: SRA4 (225 x 320mm)
nl: SRA4 (225 x 320 mm)

en: Indic
nl: Indicatie

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Chinese, Japanese, Korean
nl: Chinees, Japans, Koreaans

en: Other
nl: Andere

en: User-Defined Fonts
nl: Door de gebruiker gedefinieerde lettertypen

en: Could not find Gravity PDF Font
nl: Zwaartekracht PDF-lettertype niet gevonden

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Print - Low Resolution
nl: Afdrukken - lage resolutie

en: Print - High Resolution
nl: Afdrukken - hoge resolutie

en: Modify
nl: Bewerken

en: Annotate
nl: Annoteer

en: Fill Forms
nl: Formulieren vullen

en: Extract
nl: Uitpakken

en: Assemble
nl: Zet  in elkaar

en: Settings updated.
nl: Instellingen bijgewerkt.

en: PDF Settings could not be saved. Please enter all required information below.
nl: PDF-instellingen konden niet worden opgeslagen. Voer hieronder alle vereiste informatie in.

en: %s license key
nl: %s licentiesleutel

en: Deactivate License
nl: Deactiveer licentie

en: Select Media
nl: Selecteer afbeeldingen

en: Upload File
nl: Bestand uploaden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: The callback used for the %s setting is missing.
nl: De callback gebruikt voor de %s instelling ontbreekt.

en: %s is an invalid filename
nl: %s is een ongeldige bestandsnaam

en: Cannot find file %s
nl: Kan bestand niet vinden %s

en: This license key expired on %%s. %1$sPlease renew your license to continue receiving updates and support%2$s.
nl: Deze licentiesleutel is verlopen op %%s. %1$sVerleng uw licentie om updates en ondersteuning te blijven ontvangen%2$s.

en: This license key has been cancelled (most likely due to a refund request). %1$sPlease consider purchasing a new license%2$s.
nl: Deze licentiesleutel is geannuleerd (waarschijnlijk als gevolg van een restitutieverzoek). %1$sOverweeg de aanschaf van een nieuwe licentie%2$s.

en: This license key is invalid. Please check your key has been entered correctly.
nl: Deze licentiesleutel is ongeldig. Controleer of de sleutel correct is ingevoerd.

en: The license key is invalid. Please check your key has been entered correctly.
nl: De licentiesleutel is ongeldig. Controleer of de sleutel correct is ingevoerd.

en: Your license key is valid but does not match your current domain. This usually occurs if your domain URL changes. Please resave the settings to activate the license for this website.
nl: Je licentiesleutel is geldig, maar komt niet overeen met je huidige domein. Dit gebeurt meestal als je domein URL verandert. Sla de instellingen opnieuw op om de licentie voor deze website te activeren.

en: This license key is not valid for %s. Please check your key is for this product.
nl: Deze licentiesleutel is niet geldig voor %s. Controleer of uw sleutel voor dit product is.

en: This license key has reached its activation limit. %1$sPlease upgrade your license to increase the site limit (you only pay the difference)%2$s.
nl: Deze licentiesleutel heeft zijn activeringslimiet bereikt. %1$sUpgrade je licentie om de sitelimiet te verhogen (je betaalt alleen het verschil)%2$s.

en: An error occurred, please try again.
nl: Er is een fout opgetreden, probeer het opnieuw.

en: Loading...
nl: Laden…

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Uninstall
nl: Deinstallatie

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Active
nl: Actief

en: Inactive
nl: Inactief

en: this PDF if
nl: dieses PDF wenn

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Successfully Updated
nl: Succesvol bijgewerkt

en: Successfully Deleted
nl: Succesvol verwijderd

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Standard
nl: Standaard

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Manage
nl: Beheren

en: Select
nl: Selecteer

en: Version
nl: Versie

en: Group
nl: Groep

en: Template
nl: Sjabloon

en: Manage PDF Templates
nl: PDF-sjablonen beheren

en: Add New Template
nl: Nieuw sjabloon toevoegen

en: This form doesn't have any PDFs.
nl: Dit formulier heeft geen PDF's.

en: Let's go create one
nl: Laten we er een maken

en: Installed PDFs
nl: Geïnstalleerde PDF's

en: Search Installed Templates
nl: Geïnstalleerde sjablonen zoeken

en: Search the Gravity PDF Knowledgebase...
nl: Doorzoek de Gravity PDF-kennisbank...

en: Gravity PDF Documentation
nl: PDF-documentatie voor zwaartekracht

en: It doesn't look like there are any topics related to your issue.
nl: Het ziet er niet naar uit dat er onderwerpen zijn met betrekking tot jouw probleem.

en: An error occurred. Please try again
nl: Er is een fout opgetreden. Probeer het opnieuw

en: Requires Gravity PDF v%s
nl: Vereist zwaartekracht-PDF v%s

en: This PDF template is not compatible with your version of Gravity PDF. This template required Gravity PDF v%s.
nl: Deze PDF-sjabloon is niet compatibel met uw versie van Gravity PDF. Deze sjabloon vereist Gravity PDF v%s.

en: Current Template
nl: Huidige sjabloon

en: Show previous template
nl: Toon vorige sjabloon

en: Show next template
nl: Volgende sjabloon weergeven

en: Upload is not a valid template. Upload a .zip file.
nl: Upload is geen geldige sjabloon. Upload een .zip-bestand.

en: Upload exceeds the 10MB limit.
nl: Uploaden overschrijdt de limiet van 10 MB.

en: Template successfully installed
nl: Sjabloon succesvol geïnstalleerd

en: Template successfully updated
nl: Sjabloon succesvol bijgewerkt

en: PDF Template(s) Successfully Installed / Updated
nl: PDF-sjabloon(s) succesvol geïnstalleerd / bijgewerkt

en: There was a problem with the upload. Reload the page and try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het uploaden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

en: Do you really want to delete this PDF template?%sClick 'Cancel' to go back, 'OK' to confirm the delete.
nl: Wilt u deze PDF-sjabloon echt verwijderen?%sKlik op 'Annuleren' om terug te gaan, op 'OK' om het verwijderen te bevestigen.

en: Could not delete template.
nl: Kan sjabloon niet verwijderen.

en: If you have a PDF template in .zip format you may install it here. You can also update an existing PDF template (this will override any changes you have made).
nl: Als u een PDF-sjabloon in .zip-formaat hebt, kunt u die hier installeren. U kunt ook een bestaande PDF-sjabloon bijwerken (wijzigingen die u hebt aangebracht worden dan overschreven).

en: ALL CORE FONTS SUCCESSFULLY INSTALLED
nl: ALLE KERNLETTERTYPEN MET SUCCES GEÏNSTALLEERD

en: %s CORE FONT(S) DID NOT INSTALL CORRECTLY
nl: %s KERNLETTERTYPE(S) NIET GOED GEÏNSTALLEERD

en: Could not download Core Font list. Try again.
nl: Core Font-lijst kon niet worden gedownload. Probeer het opnieuw.

en: Downloading %s...
nl: Downloaden %s...

en: Completed installation of %s
nl: Installatie voltooid van %s

en: Failed installation of %s
nl: Mislukte installatie van %s

en: Fonts remaining:
nl: Resterende lettertypen:

en: Retry Failed Downloads?
nl: Mislukte downloads opnieuw proberen?

en: Core font installation
nl: Installatie kernlettertype

en: Search installed fonts
nl: Geïnstalleerde lettertypen zoeken

en: Installed Fonts
nl: Geïnstalleerde lettertypen

en: Regular
nl: Standaard

en: Regular %1$s(required)%2$s
nl: Regelmatig %1$s(verplicht)%2$s

en: Italics
nl: Cursief

en: Bold
nl: Vet

en: Bold Italics
nl: Vetgedrukt Cursief

en: Add Font
nl: Lettertype toevoegen

en: Update Font
nl: Update het lettertype

en: Install new fonts for use in your PDF documents.
nl: Installeer nieuwe lettertypes voor gebruik in uw PDF-documenten.

en: Once saved, PDFs configured to use this font will have your changes applied automatically for newly-generated documents.
nl: Zodra ze zijn opgeslagen, worden uw wijzigingen automatisch toegepast op nieuw gegenereerde documenten in PDF's die zijn geconfigureerd om dit lettertype te gebruiken.

en: Font Name %1$s(required)%2$s
nl: Lettertype naam %1$s(verplicht)%2$s

en: The font name can only contain letters, numbers and spaces.
nl: De naam van het lettertype kan alleen letters, cijfers en spaties bevatten.

en: Please choose a name contains letters and/or numbers (and a space if you want it).
nl: Kies een naam met letters en/of cijfers (en een spatie als je dat wilt).

en: Font Files
nl: Lettertype Bestanden

en: Select or drag and drop your .ttf font file for the variants below. Only the Regular type is required.
nl: Selecteer of sleep je .ttf lettertypebestand voor de onderstaande varianten. Alleen het type Regular is vereist.

en: Add a .ttf font file.
nl: Voeg een .ttf lettertypebestand toe.

en: View template usage
nl: Sjabloongebruik bekijken

en: ← Cancel
nl: ← Annuleren

en: Are you sure you want to delete this font?
nl: Weet je zeker dat je dit lettertype wilt verwijderen?

en: Add this snippet %1$sin a custom template%3$s to selectively set the font on blocks of text. If you want to apply the font to the entire PDF, %2$suse the Font setting%3$s when configuring the PDF on the form.
nl: Voeg dit knipsel %1$stoe in een aangepast sjabloon%3$s om het lettertype selectief in te stellen op tekstblokken. Als je het lettertype wilt toepassen op de hele PDF, %2$sgebruik dan de Font instelling%3$s bij het configureren van de PDF op het formulier.

en: Update font
nl: Lettertype bijwerken

en: Select font
nl: Slecteer lettertype

en: Delete font
nl: Lettertype verwijderen

en: Font list empty.
nl: Lijst met lettertypen is leeg.

en: No fonts matching your search found.
nl: Geen lettertypen gevonden die aan je zoekopdracht voldoen.

en: Clear Search.
nl: Duidelijk zoeken.

en: Your font has been saved.
nl: Je lettertype is opgeslagen.

en: %1$sThe action could not be completed.%2$s Resolve the highlighted issues above and then try again.
nl: %1$sDe actie kon niet worden voltooid.%2$s Los de gemarkeerde problemen hierboven op en probeer het opnieuw.

en: A problem occurred. Reload the page and try again.
nl: Er heeft zich een probleem voorgedaan. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: %1$sFont file(s) missing from the server.%2$s Please upload the font(s) again and then save.
nl: %1$sFont bestand(en) ontbreekt (ontbreken) op de server.%2$s Upload de font(s) opnieuw en sla dan op.

en: %1$sFont file(s) are malformed%2$s and cannot be used with Gravity PDF.
nl: %1$sFont bestand(en) zijn misvormd%2$s en kunnen niet gebruikt worden met Gravity PDF.

en: Warning! ALL Gravity PDF data, including templates, will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop.
nl: Waarschuwing! ALLE Gravity PDF-gegevens, inclusief sjablonen, worden verwijderd. Dit kan niet ongedaan worden gemaakt. oK' om te verwijderen, 'Annuleren' om te stoppen.

en: WARNING: You are about to delete this PDF. 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: WAARSCHUWING: U staat op het punt deze PDF te verwijderen. 'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: Search the Gravity PDF Documentation...
nl: Doorzoek de PDF-documentatie van Gravity...

en: Submit your search query.
nl: Geef uw zoekopdracht op.

en: Clear your search query.
nl: Wis je zoekopdracht.

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Disapproved
nl: Niet goedgekeurd

en: Unapproved
nl: Afgekeurd

en: Default Template
nl: Standaard Template

en: Choose an existing template or purchased more %1$sfrom our template shop%2$s. You can also %3$sbuild your own%4$s or %5$shire us%6$s to create a custom solution.
nl: Kies een bestaand sjabloon of koop er meer %1$sin onze sjabloonwinkel%2$s. Je kunt ook %3$sje eigen sjabloon bouwen%4$s of %5$sons inhuren%6$s om een oplossing op maat te maken.

en: Gravity PDF comes with %1$sfour completely-free and highly customizable designs%2$s. You can also purchase additional templates from our template shop, hire us to integrate existing PDFs or, with a bit of technical know-how, build your own.
nl: Gravity PDF wordt geleverd met %1$svier volledig gratis en zeer aanpasbare ontwerpen%2$s. Je kunt ook extra sjablonen kopen in onze sjabloonwinkel, ons inhuren om bestaande PDF's te integreren of, met een beetje technische kennis, je eigen PDF's bouwen.

en: Default Font
nl: Standaard Font

en: Set the default font type used in PDFs. Choose an existing font or install your own.
nl: Het standaardlettertype instellen dat in PDF's wordt gebruikt. Kies een bestaand lettertype of installeer je eigen lettertype.

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Gravity PDF comes bundled with fonts for most languages world-wide. Want to use a specific font type? Use the font installer (found in the Tools tab).
nl: Gravity PDF wordt geleverd met lettertypes voor de meeste talen wereldwijd. Wil je een specifiek lettertype gebruiken? Gebruik het lettertype-installatieprogramma (te vinden in het tabblad Extra).

en: Default Paper Size
nl: Standaard papierformaat

en: Set the default paper size used when generating PDFs.
nl: Het standaard papierformaat instellen dat wordt gebruikt bij het genereren van PDF's.

en: Control the exact paper size. Can be set in millimeters or inches.
nl: Controleer het exacte papierformaat. Kan worden ingesteld in millimeters of inches.

en: Reverse Text (RTL)
nl: Omgekeerde tekst (RTL)

en: Script like Arabic and Hebrew are written right to left.
nl: Schriften zoals Arabisch en Hebreeuws worden van rechts naar links geschreven.

en: Enable RTL if you are writing in Arabic, Hebrew, Syriac, N'ko, Thaana, Tifinar, Urdu or other RTL languages.
nl: Schakel RTL in als je in het Arabisch, Hebreeuws, Syrisch, N'ko, Thaana, Tifinar, Urdu of andere RTL-talen schrijft.

en: Default Font Size
nl: Standaard lettergrootte

en: Set the default font size used in PDFs.
nl: De standaard lettergrootte instellen die in PDF's wordt gebruikt.

en: Default Font Color
nl: Standaard tekstkleur

en: Set the default font color used in PDFs.
nl: De standaard letterkleur instellen die in PDF's wordt gebruikt.

en: Entry View
nl: Toegangszicht

en: Select the default action used when accessing a PDF from the %1$sGravity Forms entries list%2$s page.
nl: Selecteer de standaardactie die wordt gebruikt bij het openen van een PDF vanuit de %1$sGravity Forms invoerlijst%2$s pagina.

en: View
nl: Bekijk

en: Background Processing
nl: Achtergrondverwerking

en: When enable, form submission and resending notifications with PDFs are handled in a background task. %1$sRequires Background tasks to be enabled%2$s.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, wordt het indienen van formulieren en het opnieuw verzenden van meldingen met PDF's afgehandeld in een achtergrondtaak. %1$sVereist dat Achtergrondtaken zijn ingeschakeld%2$s.

en: Debug Mode
nl: Debug modus

en: When enabled, debug information will be displayed on-screen for core features.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, wordt er debug-informatie op het scherm weergegeven voor kernfuncties.

en: Logged Out Timeout
nl: Uitgelogd Time-out

en: Limit how long a %1$slogged out%2$s users has direct access to the PDF after completing the form. Set to 0 to disable time limit (not recommended).
nl: Beperk hoe lang een %1$suitgelogde%2$s gebruiker directe toegang heeft tot de PDF na het invullen van het formulier. Stel in op 0 om de tijdslimiet uit te schakelen (niet aanbevolen).

en: minutes
nl: minuten

en: Logged out users can view PDFs when their IP matches the one assigned to the Gravity Form entry. Because IP addresses can change, a time-based restriction also applies.
nl: Uitgelogde gebruikers kunnen PDF's bekijken als hun IP overeenkomt met het IP dat is toegewezen aan de Gravity Form-invoer. Omdat IP-adressen kunnen veranderen, geldt er ook een tijdsbeperking.

en: Default Owner Restrictions
nl: Standaardbeperkingen voor eigenaars

en: Set the default PDF owner permissions. When enabled, the original entry owner will NOT be able to view the PDFs (unless they have a User Restriction capability).
nl: De standaardmachtigingen voor PDF-eigenaars instellen. Als deze optie is ingeschakeld, kan de oorspronkelijke eigenaar van de invoer de PDF's NIET bekijken (tenzij hij beschikt over een gebruikersbeperking).

en: Restrict Owner
nl: Eigenaar beperken

en: Enable this setting if your PDFs should not be viewable by the end user. This can be set on a per-PDF basis.
nl: Schakel deze instelling in als uw PDF's niet door de eindgebruiker mogen worden bekeken. Dit kan per PDF worden ingesteld.

en: User Restriction
nl: Gebruikersbeperking

en: Restrict PDF access to users with any of these capabilities. The Administrator Role always has full access.
nl: Beperk de PDF-toegang tot gebruikers met een van deze mogelijkheden. De beheerdersrol heeft altijd volledige toegang.

en: Only logged in users with any selected capability can view generated PDFs they don't have ownership of. Ownership refers to an end user who completed the original Gravity Form entry.
nl: Alleen ingelogde gebruikers met een geselecteerde mogelijkheid kunnen gegenereerde PDF's bekijken waarvan ze geen eigenaar zijn. Eigendom verwijst naar een eindgebruiker die het originele Gravity Formulier heeft ingevuld.

en: Automatically install the core fonts needed to generate PDF documents. This action only needs to be run once, as the fonts are preserved during plugin updates.
nl: Installeer automatisch de kernlettertypes die nodig zijn om PDF-documenten te genereren. Deze actie hoeft maar één keer uitgevoerd te worden, aangezien de lettertypes bewaard blijven tijdens plugin-updates.

en: Get more info.
nl: Meer informatie.

en: Download Core Fonts
nl: Kernlettertypen downloaden

en: Install custom fonts for use in your PDF documents. Only %1$s.ttf%2$s font files are supported.
nl: Installeer aangepaste lettertypes voor gebruik in uw PDF-documenten. Alleen %1$s.ttf%2$s lettertypebestanden worden ondersteund.

en: Add a descriptive label to help you  differentiate between multiple PDF settings.
nl: Voeg een beschrijvend label toe om u te helpen onderscheid te maken tussen meerdere PDF-instellingen.

en: Templates control the overall look and feel of the PDFs, and additional templates can be %1$spurchased from the online store%4$s. If you want to digitize and automate your existing documents, %2$suse our Bespoke PDF service%4$s. Developers can also %3$sbuild their own templates%4$s.
nl: Sjablonen bepalen het algemene uiterlijk van de PDF's en u kunt %1$sextra sjablonen kopen in de online winkel%4$s. Als u uw bestaande documenten wilt digitaliseren en automatiseren, %2$sgebruikt u onze PDF-service op maat%4$s. Ontwikkelaars kunnen ook %3$shun eigen sjablonen maken%4$s.

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Send the PDF as an email attachment for the selected notification(s). %1$sPassword protect the PDF%3$s if security is a concern. Alternatively, %2$suse the [gravitypdf] shortcode%3$s directly in your Notification message.
nl: Verzend de PDF als e-mailbijlage voor de geselecteerde melding(en). %1$sBescherm de PDF met een wachtwoord%3$s als beveiliging belangrijk is. Als alternatief, %2$sgebruik de [gravitypdf] shortcode%3$s rechtstreeks in uw Kennisgeving bericht.

en: Choose a Notification
nl: Een melding kiezen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Set the filename for the generated PDF (excluding the .pdf extension). Mergetags are supported, and invalid characters %s are automatically converted to an underscore.
nl: Stel de bestandsnaam in voor de gegenereerde PDF (zonder de .pdf-extensie). Mergetags worden ondersteund en ongeldige tekens %s worden automatisch geconverteerd naar een underscore.

en: Conditional Logic
nl: Conditionele logica

en: Enable conditional logic
nl: Voorwaardelijke logica inschakelen

en: Add rules to dynamically enable or disable the PDF. When disabled, PDFs do not show up in the admin area, cannot be viewed, and will not be attached to notifications.
nl: Voeg regels toe om de PDF dynamisch in of uit te schakelen. Als de PDF's zijn uitgeschakeld, worden ze niet weergegeven in het beheergebied, kunnen ze niet worden bekeken en worden ze niet gekoppeld aan meldingen.

en: Paper Size
nl: Papierformaat

en: Set the paper size used when generating PDFs.
nl: Stel het papierformaat in dat wordt gebruikt bij het genereren van PDF's.

en: Paper Orientation
nl: Papierstand

en: Portrait
nl: Staand

en: Landscape
nl: Liggend

en: Font
nl: Lettertype

en: Set the primary font used in PDFs. You can also install your own.
nl: Het primaire lettertype instellen dat in PDF's wordt gebruikt. Je kunt ook je eigen lettertype installeren.

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Set the font size to use in the PDF.
nl: Stel de lettergrootte in die in de PDF moet worden gebruikt.

en: Font Color
nl: Lettertype kleur

en: Set the font color to use in the PDF.
nl: Stel de kleur van het lettertype in dat in de PDF moet worden gebruikt.

en: Script like Arabic, Hebrew, Syriac (and many others) are written right to left.
nl: Schriften zoals Arabisch, Hebreeuws, Syrisch (en vele andere) worden van rechts naar links geschreven.

en: Format
nl: Formaat

en: Generate a document adhering to the selected PDF format. Watermarks, alpha-transparency, and PDF Security are automatically disabled when using PDF/A-1b or PDF/X-1a formats.
nl: Genereer een document dat voldoet aan de geselecteerde PDF-indeling. Watermerken, alfatransparantie en PDF-beveiliging worden automatisch uitgeschakeld wanneer de indelingen PDF/A-1b of PDF/X-1a worden gebruikt.

en: Enable PDF Security
nl: PDF-beveiliging inschakelen

en: Password protect generated PDFs, and/or restrict user capabilities.
nl: Bescherm gegenereerde PDF's met een wachtwoord en/of beperk de mogelijkheden voor gebruikers.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password protect the PDF, or leave blank to disable. Mergetags are supported.
nl: Bescherm de PDF met een wachtwoord of laat leeg om uit te schakelen. Mergetags worden ondersteund.

en: Privileges
nl: Rechten

en: Deselect privileges to restrict end user capabilities in the PDF. Privileges are trivial to bypass and are only suitable to specify your intentions to the user (and not as a means of access control or security).
nl: Deselecteer privileges om de mogelijkheden van de eindgebruiker in de PDF te beperken. Privileges zijn triviaal te omzeilen en zijn alleen geschikt om je intenties aan de gebruiker te specificeren (en niet als toegangscontrole of beveiliging).

en: Select End User PDF Privileges
nl: PDF-privileges eindgebruiker selecteren

en: Image DPI
nl: Afbeelding DPI

en: Control the image DPI (dots per inch) in PDFs. Set to 300 when professionally printing document.
nl: Bepaal de DPI (dots per inch) van de afbeelding in PDF's. Stel in op 300 wanneer je een document professioneel afdrukt.

en: Enable Public Access
nl: Publieke toegang mogelijk maken

en: When public access is on all security protocols are disabled and %3$sanyone can view the PDF document for ALL your form's entries%4$s. For better security, %1$suse the signed PDF urls feature instead%2$s.
nl: Als publieke toegang is ingeschakeld, zijn alle beveiligingsprotocollen uitgeschakeld en kan %3$siedereen het PDF-document voor AL uw formulierinvoer bekijken%4$s. Voor een betere beveiliging %1$s gebruikt u in plaats daarvan de functie ondertekende PDF-urls%2$s.

en: When enabled, the original entry owner will NOT be able to view the PDFs. This setting is overridden %1$swhen using signed PDF urls%2$s.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, kan de oorspronkelijke eigenaar van de invoer de PDF's NIET bekijken. Deze instelling wordt overschreven %1$swanneer u ondertekende PDF-urls%2$s gebruikt.

en: Enable Advanced Templating
nl: Geavanceerde sjablonen inschakelen

en: A legacy setting used that enables a template to be treated as PHP, with direct access to the PDF engine.
nl: Een verouderde instelling waarmee een sjabloon als PHP kan worden behandeld, met directe toegang tot de PDF-engine.

en: Master Password
nl: Hoofdwachtwoord

en: Set the PDF Owner Password which is used to prevent the PDF privileges being changed.
nl: Stel het PDF Owner Password in om te voorkomen dat de PDF-rechten worden gewijzigd.

en: Show Form Title
nl: Formuliertitel weergeven

en: Display the form title at the beginning of the PDF.
nl: De titel van het formulier aan het begin van de PDF weergeven.

en: Show Page Names
nl: Paginanamen tonen

en: Display form page names on the PDF. Requires the use of the %1$sPage Break field%2$s.
nl: Namen van formulierpagina's in de PDF weergeven. Vereist het gebruik van het veld %1$sPagina-einde%2$s.

en: Show HTML Fields
nl: HTML-velden weergeven

en: Display HTML fields in the PDF.
nl: HTML-velden in de PDF weergeven.

en: Show Section Break Description
nl: Beschrijving van secties tonen

en: Display the Section Break field description in the PDF.
nl: Geef de beschrijving van het sectie-eindeveld in de PDF weer.

en: Enable Conditional Logic
nl: Voorwaardelijke logica inschakelen

en: When enabled the PDF will adhere to the form field conditional logic and show/hide fields.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, houdt de PDF zich aan de voorwaardelijke logica van het formulierveld en worden de velden getoond/verbergt.

en: Show Empty Fields
nl: Lege velden weergeven

en: Display Empty fields in the PDF.
nl: Lege velden in de PDF weergeven.

en: The header is included at the top of each page. For simple columns %1$stry this HTML table snippet%2$s.
nl: De koptekst staat bovenaan elke pagina. Probeer voor eenvoudige kolommen %1$sdit HTML-tabelfragment%2$s.

en: First Page Header
nl: Eerste pagina koptekst

en: Override the header on the first page of the PDF.
nl: De koptekst op de eerste pagina van de PDF overschrijven.

en: Use different header on first page of PDF?
nl: Andere koptekst gebruiken op eerste pagina van PDF?

en: The footer is included at the bottom of every page. For simple text footers use the left, center and right alignment buttons in the editor. For simple columns %1$stry this HTML table snippet%2$s. Use the special %3$s{PAGENO}%4$s and %3$s{nbpg}%4$s tags to display page numbering.
nl: De voettekst staat onderaan elke pagina. Gebruik voor eenvoudige voetteksten de knoppen voor links, midden en rechts uitlijnen in de editor. Probeer voor eenvoudige kolommen %1$sdit HTML-tabelfragment%2$s. Gebruik de speciale %3$s{PAGENO}%4$s en %3$s{nbpg}%4$s tags om paginanummering weer te geven.

en: First Page Footer
nl: Voettekst eerste pagina

en: Override the footer on the first page of the PDF.
nl: De voettekst op de eerste pagina van de PDF overschrijven.

en: Use different footer on first page of PDF?
nl: Andere voettekst gebruiken op eerste pagina van PDF?

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Set the background color for all pages.
nl: Stel de achtergrondkleur in voor alle pagina's.

en: Background Image
nl: Achtergrond afbeelding

en: The background image is included on all pages. For optimal results, use an image the same dimensions as the paper size and run it through an image optimization tool before upload.
nl: De achtergrondafbeelding staat op alle pagina's. Voor een optimaal resultaat gebruik je een afbeelding met dezelfde afmetingen als het papierformaat en laat je deze voor het uploaden door een afbeeldingsoptimalisatieprogramma lopen.

en: The PDF Template %1$s requires Gravity PDF version %2$s. Upgrade to the latest version.
nl: De PDF-sjabloon %1$s vereist de Gravity PDF-versie %2$s. Upgrade naar de nieuwste versie.

en: This method has been removed because mPDF no longer supports setting the image DPI after the class is initialised.
nl: Deze methode is verwijderd omdat mPDF niet langer het instellen van de DPI van de afbeelding ondersteunt nadat de klasse is geïnitialiseerd.

en: PDF List
nl: PDF-lijst

en: None
nl: Geen

en: Copy the %s PDF shortcode to the clipboard
nl: Kopieer de %s PDF shortcode naar het klembord

en: Shortcode copied!
nl: Shortcode gekopieerd!

en: Copy Shortcode
nl: Kopieer shortcode

en: Copied
nl: Gekopieerd

en: Edit this PDF
nl: Deze PDF bewerken

en: Edit
nl: Bewerken

en: Duplicate this PDF
nl: Deze PDF dupliceren

en: Duplicate
nl: Kopiëren

en: Delete this PDF
nl: Deze PDF verwijderen

en: This form doesn't have any PDFs. Let's go %1$screate one%2$s.
nl: Dit formulier heeft geen PDF's. Laten we er %1$seen maken%2$s.

en: Requires Gravity PDF
nl: PDF zwaartekracht vereist

en: Update PDF
nl: PDF bijwerken

en: Add PDF
nl: PDF toevoegen

en: There was a problem saving your PDF settings. Please try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het opslaan van uw PDF-instellingen. Probeer het opnieuw.

en: PDF could not be saved. Please enter all required information below.
nl: PDF kon niet worden opgeslagen. Voer hieronder alle vereiste informatie in.

en: PDF saved successfully. %1$sBack to PDF list.%2$s
nl: PDF succesvol opgeslagen. %1$sTerug naar PDF-lijst.%2$s

en: PDF successfully deleted.
nl: PDF succesvol verwijderd.

en: PDF successfully duplicated.
nl: PDF succesvol gedupliceerd.

en: Gravity PDF does not have write permission to the %s directory. Contact your web hosting provider to fix the issue.
nl: Gravity PDF heeft geen schrijfrechten voor de %s map. Neem contact op met uw webhostingprovider om het probleem op te lossen.

en: There was a problem creating the %s directory. Ensure you have write permissions to your uploads folder.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het aanmaken van de map %s. Zorg ervoor dat je schrijfrechten hebt voor je uploads map.

en: Signed (+1 week)
nl: Ondertekend (+1 week)

en: Signed (+1 month)
nl: Ondertekend (+1 maand)

en: Signed (+1 year)
nl: Ondertekend (+1 jaar)

en: PDF URLs
nl: PDF URL's

en: The PDF configuration is not currently active.
nl: De PDF-configuratie is momenteel niet actief.

en: PDF conditional logic requirements have not been met.
nl: Er is niet voldaan aan de vereisten voor voorwaardelijke PDF-logica.

en: Your PDF is no longer accessible.
nl: Uw PDF is niet langer toegankelijk.

en: You do not have access to view this PDF.
nl: Je hebt geen toegang om deze PDF te bekijken.

en: PDFs
nl: PDFen

en: The PDF could not be saved.
nl: De PDF kon niet worden opgeslagen.

en: Could not find PDF configuration requested
nl: De gevraagde PDF-configuratie kon niet worden gevonden

en: Page %d
nl: Pagina %d

en: Your support license key has been activated for this domain.
nl: Uw supportlicentiesleutel is geactiveerd voor dit domein.

en: License deactivated.
nl: Licentie gedeactiveerd.

en: An unknown error occurred, and your license key may not have been correctly deactivated. %1$sLogin to your GravityPDF.com account%2$s and check if your site has been unlinked from the key.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden en uw licentiesleutel is misschien niet correct gedeactiveerd. %1$sLog in op uw GravityPDF.com account%2$s en controleer of uw site ontkoppeld is van de sleutel.

en: This method has been superseded by self::process()
nl: Deze methode is vervangen door self::process()

en: Gravity PDF Environment
nl: Zwaartekracht PDF Milieu

en: Directories and Permissions
nl: Mappen en machtigingen

en: Global Settings
nl: Algemene Instellingen

en: Security Settings
nl: Veiligheidsinstellingen

en: WP Memory
nl: WP Geheugen

en: Default Charset
nl: Standaard tekenset

en: Internal Encoding
nl: Interne codering

en: PDF Working Directory
nl: PDF Werkmap

en: PDF Working Directory URL
nl: URL werkmap PDF

en: Font Folder location
nl: Locatie lettertype map

en: Temporary Folder location
nl: Locatie tijdelijke map

en: Temporary Folder permissions
nl: Machtigingen voor tijdelijke mappen

en: Temporary Folder protected
nl: Tijdelijke map beschermd

en: mPDF Temporary location
nl: mPDF Tijdelijke locatie

en: Outdated Templates
nl: Verouderde sjablonen

en: In order to get updates direct from GravityPDF.com %1$syou need to perform a one-time download of the plugin%2$s.
nl: Om updates direct van GravityPDF.com te krijgen %1$smoet je de plugin eenmalig downloaden%2$s.

en: Canonical Release
nl: Canonieke uitgave

en: PDF Entry List Action
nl: PDF invoerlijst actie

en: Off
nl: Uit

en: User Restrictions
nl: Gebruikersbeperkingen

en: minute(s)
nl: minuut(en)

en: No valid PDF template found in Zip archive.
nl: Geen geldige PDF-sjabloon gevonden in Zip-archief.

en: The filename %s contains invalid characters. Only alphanumeric, hyphen, and underscore allowed.
nl: De bestandsnaam %s bevat ongeldige tekens. Alleen alfanumerieke tekens, koppeltekens en underscore zijn toegestaan.

en: The PHP file %s is not a valid PDF Template.
nl: Het PHP-bestand %s is geen geldige PDF-sjabloon.

en: There was a problem removing the Gravity Form "%s" PDF configuration. Try delete manually.
nl: Er was een probleem met het verwijderen van de Gravity Form "%s" PDF configuratie. Probeer handmatig verwijderen.

en: There was a problem removing the %s directory. Clean up manually via (S)FTP.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van de map %s. Ruim handmatig op via (S)FTP.

en: Blank Slate
nl: Leeg

en: Focus Gravity
nl: Focus Zwaartekracht

en: General
nl: Algemeen

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: License
nl: Licentie

en: Default PDF Options
nl: Standaard PDF-opties

en: Control the default settings to use when you create new PDFs on your forms.
nl: Bepaal de standaardinstellingen die worden gebruikt bij het maken van nieuwe PDF's op uw formulieren.

en: Security
nl: Beveiliging

en: Licensing
nl: Licentieverlening

en: PDF Download Link
nl: PDF downloaden

en: Include the [gravitypdf] shortcode in the form's Confirmation or Notification settings to display a PDF download link. %1$sGet more info%2$s.
nl: Neem de shortcode [gravitypdf] op in de instellingen voor bevestiging of melding van het formulier om een downloadlink voor PDF-bestanden weer te geven. %1$sMeer informatie%2$s.

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: We strongly recommend you have at least 128MB of available WP Memory (RAM) assigned to your website. %1$sFind out how to increase this limit%2$s.
nl: We raden u ten zeerste aan om ten minste 128 MB beschikbaar WP-geheugen (RAM) toe te wijzen aan uw website. %1$sOntdek hoe u deze limiet kunt verhogen%2$s.

en: We detected the PHP runtime configuration setting %1$sallow_url_fopen%2$s is disabled.
nl: We hebben gedetecteerd dat de PHP runtime configuratie-instelling %1$sallow_url_fopen%2$s is uitgeschakeld.

en: You may notice image display issues in your PDFs. Contact your web hosting provider for assistance enabling this feature.
nl: Mogelijk ziet u problemen met de weergave van afbeeldingen in uw PDF's. Neem contact op met uw webhostingprovider voor hulp bij het inschakelen van deze functie.

en: We've detected the PDFs saved in Gravity PDF's %1$stmp%2$s directory can be publicly accessed.
nl: We hebben ontdekt dat de PDF's die zijn opgeslagen in de map %1$stmp%2$s van Gravity PDF openbaar toegankelijk zijn.

en: We recommend you use our %1$sgfpdf_tmp_location%2$s filter to %3$smove the folder outside your public website directory%4$s.
nl: We raden u aan ons %1$sgfpdf_tmp_location%2$s filter te gebruiken om %3$sde map buiten uw openbare websitemap te plaatsen%4$s.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
nl: %1$s versie %2$s is verouderd. De hoofdversie is %3$s

en: Learn how to update
nl: Leer hoe te updaten

en: Consent not given.
nl: Toestemming niet gegeven.

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Shipping (%s)
nl: Verzending (%s)

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
nl: De installatie van %1$s is mislukt.

en: Update now.
nl: Nu bijwerken.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
nl: %1$sBekijk de details van %3$sversie%2$s of %4$supdate nu%5$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s.
nl: %1$sBekijk de details van %3$sversie%2$s.

en: Contact your network administrator to install the update.
nl: Neem contact op met de netwerkbeheerder om de update te installeren.

en: You do not have permission to install plugin updates
nl: U heeft onvoldoende rechten om deze plug-in te installeren

en: Error
nl: Fout

en: Accent Color
nl: Accentkleur

en: The accent color is used for the page and section titles, as well as the border.
nl: De accentkleur wordt gebruikt voor de pagina- en sectietitels en voor de rand.

en: Secondary Color
nl: Secundaire kleur

en: The secondary color is used with the field labels and for alternate rows.
nl: De secundaire kleur wordt gebruikt voor de veldlabels en voor alternatieve rijen.

en: Combine the field label and value or have a distinct label/value.
nl: Combineer het veldlabel en de waarde of gebruik een apart label/waarde.

en: Combined Label
nl: Gecombineerd label

en: Split Label
nl: Gesplitst label

en: Container Background Color
nl: Achtergrondkleur container

en: Control the color of the field background.
nl: Bepaal de kleur van de achtergrond van het veld.

en: Field Border Color
nl: Veld Randkleur

en: Control the color of the field border.
nl: Bepaal de kleur van de veldrand.

en: Dismiss Notice
nl: Negeer de melding

en: Gravity PDF needs to download the Core PDF fonts.
nl: Gravity PDF moet de Core PDF-lettertypes downloaden.

en: Before you can generate a PDF using Gravity Forms, the core fonts need to be saved to your server. This only needs to be done once.
nl: Voordat je een PDF kunt genereren met Gravity Forms, moeten de core fonts opgeslagen worden op je server. Dit hoeft maar één keer gedaan te worden.

en: Want more features? Take a look at our addons.
nl: Wil je meer functies? Bekijk onze addons.

en: Add new PDF
nl: Nieuwe PDF toevoegen

en: Toggle %s Section
nl: Toggle %s Sectie

en: View or download %s.pdf
nl: Bekijk of download %s.pdf

en: Download PDFs
nl: PDF's downloaden

en: View PDFs
nl: PDF's bekijken

en: View PDF
nl: Bekijk PDF

en: No PDFs available for this entry.
nl: Geen PDF's beschikbaar voor dit item.

en: Get help with Gravity PDF
nl: Krijg hulp met zwaartekracht-PDF

en: Search the documentation for an answer to your question. If you need further assistance, contact support and our team will be happy to help.
nl: Zoek in de documentatie naar een antwoord op je vraag. Als je meer hulp nodig hebt, neem dan contact op met support en ons team helpt je graag verder.

en: View Documentation
nl: Bekijk documentatie

en: Contact Support
nl: Neem contact op met support

en: Support hours are 9:00am-5:00pm Monday to Friday, %1$sSydney Australia time%2$s (public holidays excluded).
nl: De ondersteuningstijden zijn van maandag tot vrijdag van 9:00 tot 17:00 uur, %1$sSydney Australische tijd%2$s (feestdagen niet meegerekend).

en: To take advantage of automatic updates for your Gravity PDF extension(s), enter and save your license key(s) below. %1$sYou can find your purchased licenses in your GravityPDF.com account%2$s.
nl: Als u wilt profiteren van automatische updates voor uw Gravity PDF-extensie(s), voert u hieronder uw licentiesleutel(s) in en slaat u deze op. %1$sU kunt uw gekochte licenties vinden in uw GravityPDF.com account%2$s.

en: When a Gravity PDF extension is enabled, the plugin periodically polls GravityPDF.com over HTTPS for your license status and plugin updates. The only data sent is your website domain name and license key (if provided). To opt-out you need to deactivate all Gravity PDF extensions.
nl: Wanneer een Gravity PDF extensie is ingeschakeld, pollt de plugin periodiek GravityPDF.com over HTTPS voor uw licentie status en plugin updates. De enige gegevens die worden verzonden is uw website domeinnaam en licentiesleutel (indien verstrekt). Om af te melden moet je alle Gravity PDF extensies deactiveren.

en: PDF link not displayed because conditional logic requirements have not been met.
nl: PDF-link niet weergegeven omdat niet is voldaan aan de vereisten voor voorwaardelijke logica.

en: (Admin Only Message)
nl: (Alleen voor beheerder)

en: Could not get Gravity PDF configuration using the PDF and Entry IDs passed.
nl: Kan geen zwaartekracht-PDF-configuratie krijgen met de opgegeven PDF- en Entry-ID's.

en: No Gravity Form entry ID passed to Gravity PDF. Ensure you pass the entry ID via the confirmation url query string – using either "entry" or "lid" as the query string name – or by passing an ID directly to the shortcode.
nl: Geen Gravity Form invoer ID doorgegeven aan Gravity PDF. Zorg ervoor dat je de invoer ID doorgeeft via de bevestiging url query string - met behulp van "entry" of "lid" als de query string naam - of door een ID direct door te geven aan de shortcode.

en: PDF link not displayed because PDF is inactive.
nl: PDF-link niet weergegeven omdat PDF niet actief is.

en: This operation deletes ALL Gravity PDF settings and deactivates the plugin. If you continue, all settings, configuration, custom templates and fonts will be removed.
nl: Deze operatie verwijdert ALLE Gravity PDF instellingen en deactiveert de plugin. Als je doorgaat, worden alle instellingen, configuratie, aangepaste sjablonen en lettertypen verwijderd.
